Tvenkinių Plėvelė

Hidroizoliacinė tvenkinių plėvelė skirta įvairių tipų telkiniams kaip dekoratyviniams tvenkiniams, žuvų veisimo tvenkiniams ar vandens rezervuarams ir kitų vandens telkinių formavimui. Tvenkinių plėvelės membranos klojamos įvairių pločių rulonais, membranas tarpusavyje sujungiant specialiais skirtingais metodais priklausant nuo plėvelės tipo. Skirtingos tvenkinių dangos turi savo unikalių savybių, kaip tamprumas, lankstumas ar atsparumas klimato sąligoms.

Tvenkinių Plėvelė
Tvenkinių PVC Plėvelė

Tvenkinių PVC Plėvelė (membrana)

Populiarumas :

Propuliariausia tvenkinių plėvelė lietuvoje, kuri naudojama dirbtinių vandens telkinių irengimui. PVC membranos dėl savo ypatingų savybių, kaip elastingumas, ilgaamžiškumas, geomembranos sujungimos ypatingai stipriu vulkanizavimo būdu, be to ši PVC plėvele puikiai tinka lietuvos klimato salygoms.

SKAITYTI DAUGIAU


Tvenkinių Geotekstilė

Tvenkinių PVC Plėvelė (membrana)

Populiarumas :

Naudodami geotekstilę tvenkiniams garantuosite tvenkinio reljefo stabiluma ir garantuosite tvenkiunių geomemranos sauguma, tai jums gali sutaupyti pastangų formuojant savo vandens telkini. Dėl savo unikalių savybių geotekstilė yra ilgaamžė, ir tai jums garantuos visą tvenkinio apsaugota.

SKAITYTI DAUGIAU

Idėjos

Padedame ir konsultuojame, kad jūsų idėja, ar projekto vizijos būtų įgiventintos.

Atsakomybė

Mūsų specialistai darbus atlieka atsakingai ir kruopščiai, pagal klieto pageidavimus.

Greitis

Tvenkinio plėvelės klojimo darbai atliekami paprastai, greitai ir kokybiškai.

Geriausios kainos garantija

Mūsų kolektyvas yra lankstus ir gali prisitainkyti prie pirkėjų pageidavimų.


PRODUKTAI KAINOS SKAIČIUOKLĖ

top